אינסטלטורים יכולים לסייע בהרבה מאוד תקלות ומשברים. כשהברז מטפטף, אם צינור דולף, אם אין לחץ מים מספיק חזק, כשרוצים להחליף ניאגרה, להתקין דוד חדש, לשפץ את חדר הרחצה או לתקן סתימה. כשאנו הולכים לרופא, אנחנו בדרך כלל נרצה לוודא שיש לו תעודה והסמכה רפואית. לעומת זאת, כשמזמינים אינסטלטור, בדרך כלל לא נבקש תעודה ולא נסתכל בהסמכה. אז איך בכל זאת נוכל לדעת מתי האינסטלטור מקצועי ומתי לא – מדריך חשוב שכדאי לשמור.

האינסטלטור המקצוען שואל ומתעניין בכם ובבעיה שלכם

כאשר אתם מזמינים אינסטלטור, שימו לב האם הוא רק רוצה להגיע ומיד או שהוא שואל אתכם כל מיני שאלות. גם אם השאלות נראות מיותרות, קחו בחשבון שזה מעיד על מקצועיות. איש מקצוע ירצה לדעת כמה שיותר פרטים לפני שהוא מגיע, במיוחד אם לא הסברתם מיוזמתכם מהי הבעיה. לפעמים התקלה נובעת מעניין פעוט שאפשר להסדיר לבד ולא צריך מיומנות מקצועית מיוחדת. אם לא שואלים אתכם דבר, הבדיקה במקום תהיה ארוכה יותר ויתכן שזו פשוט טקטיקה לבדוק עד כמה אתם מבינים. מי שלא מתעניין או שואל אתכם, עלול לנסות להוציא מכם יותר כסף, גם על תיקון תקלות פשוטות.

זמינות ומהירות, כשיש הצפה או סתימה

איש מקצוע אחראי לא ינסה להתחמק מהשאלה, מתי הוא יוכל להגיע. במיוחד כאשר יש תקלות כמו הצפה בבית או סתימה שאי אפשר להתמודד איתה לבד, חשוב המענה המהיר. אף אחד לא רוצה להישאר בלי מים בבית או כאשר חדר השירותים מוצף כולו. אם אתם מקבלים תשובות ישירות ולא מתחמקות לשאלה מהי הזמינות, תדעו שיש לכם על מי לסמוך. אם מנסים "למרוח" אתכם או נותנים לכם טווח זמן לא סביר לתיקון, פשוט עברו הלאה.

חפשו תמיד איש מקצוע באזור מגוריכם לדוגמא יש לכם בעיה ואתם גרים וזקואים לשירות אינסטלציה בעיר בת ים או לדוגמא אחר אחרת כמו נס ציונה בצעו חיפוש זריז בגוגל ונסו לאתר בעלי מוקצוע או אינסטלטור בנס ציונה שיספק לכם מענה מהיר וכך תבטיחו  שלא תחכו יותר מדי זמן.

שירותי אינסטלציה נס ציונה

שנות העיסוק המקצועי

לפני שתיאמתם ביקור עם אינסטלטור חדש, בררו כמה שנים הוא עובד במקצוע. הוותק והניסיון הם המדד החשוב שלא תרצו לוותר עליו. איש מקצוע פחות מנוסה עלול להסתבך עם איתור התקלות. בנוסף, תיקונים מהפחות פשוטים עלולים להתבצע בצורה לא טובה וחבל. אתם זקוקים לאיש מקצוע בעל ניסיון רב על מנת שתוכלו לחזור לשגרה, עם מים זורמים, בלי נזילות, בלי הצפות או עם חדר אמבטיה משופץ ויפהפה.

לקוחות מרוצים והמלצות, איתות חסר תחליף

יש הרבה מאוד אינסטלטורים ולא תמיד קל לזהות במבט ראשון או בשיחה ראשונה, מיהו האמין ומיהו המנוסה. אם אתם רוצים להיות רגועים עד הסוף, בקשו לקבל המלצות. בקשו המלצות מאנשים שמוכנים שתשוחחו איתם. לכל הפחות, בדקו את חוות הדעת באינטרנט, באתר האישי או בפייסבוק. אינסטלטור שלקוחותיו ממליצים עליו מקבל הרבה מאוד נקודות זכות. כדאי גם לשים לב לכימיה האישית. בנוסף לכל הטיפים שהצגנו כאן, אם משהו בלב אומר לכם שאתם יכולים לסמוך על השרברב, זה בדרך כלל יהיה נכון.