גן אירועים או אולם?

אם אתם עומדים בפני תכנון אירוע, ייתכן והתלבטתם בין עריכתו בגן אירועים לעריכתו באולם. הכתבה שלפניכם מביאה את הצדדים השונים, והיא תסייע לכם להגיע להחלטה נבונה ומושכלת. והעיקר, שיהיה במזל טוב!

התארסתם? אתם עורכים ברית לילד? חוגגים יום נישואין להורים ומעוניינים לעשות זאת באופן מכובד ובפורמט נרחב? עניין המיקום של האירוע הוא אחד הפרמטרים המרכזיים ביותר בעריכתו. ניתן לערוך אירועים במקומות שונים, שהעיקריים בהם הם גן אירועים או אולם. מהם היתרונות הייחודיים לכל מקום, וכיצד תדעו באיזה מהם לבחור?

יתרונות בעריכת אירוע בגן אירועים

  • בדרך כלל, גן אירועים הוא מקום שיכול להכיל כמות רבה מאד של אנשים. זהו יתרון משמעותי עבורכם אם כמות המוזמנים שלכם היא רבה ואתם רוצים לארח אותם בכבוד. גן אירועים הוא מקום פתוח יחסית, ומוגבל פחות ממתחם סגור, וכך תוכלו להזמין אורחים רבים ולהקצות להם שטח נרחב. בהרמוניה בגן – גן לאירועים וכנסים תוכלו להתרשם מהמרחב העצום של המתחם לנוחיות האורחים הרבים אשר יגיעו לחגוג בשמחתכםמתחם אירועים הרמוניה בגן

 

  • בנוסף, לגן אירועים ישנם היתרונות של העיצוב הייחודי שלו. יש בו פינות רבות שמעוצבות באופן ירוק ומושך, והן מוסיפות חן ורעננות לאירוע שלכם, והופכות אותו לפחות כבד ויותר נעים ונינוח.

 

  • מעבר לכך, בגן אירועים יוכל כל אורח למצוא את מקומו המתאים לו. הוא אינו מגביל את המוזמנים בין ארבעה קירות, והאורחים יוכלו להתפזר בין הפינות השונות ולהרגיש בנוח. כך יוכלו חלקם של האורחים לעשן במקום צדדי, מה שלא יתאפשר באולם סגור. ידידים ומכרים יוכלו להיפגש בינות לשיחים ויקבלו את הפרטיות הדרושה, ובאופן כללי כל אחד יוכל לבחור את הפינה המתאימה לו ביותר.

יתרונות בעריכת אירוע באולם אירועים

  • אירוע שנערך במקום מקורה וסגור אינו מושפע מתנאי מזג האוויר. גם אם שורר בחוץ שרב כבד, והעוברים ושבים נוטפים זיעה, תוכלו ליהנות מריקודים סוערים בתוך האולם מתחת למיזוג המקרר. הדבר נכון גם להפך: עריכת אירוע במקום פתוח עשויה להיות בעייתית מאד בתקופת החורף, כאשר קשה עד בלתי אפשרי לצפות בעת הזמנת המקום את מזג האוויר המדויק שישרור ביום האירוע. אין מדובר במקרה קיצוני של שלג. גם מזג אוויר קר במיוחד או רוחות סוערות וגשמים עזים עלולים לשבש את האירוע שנערך בחוץ ולגרום לו לאבד את זוהרו. לעומת זאת, באולם האירועים תוכלו לחגוג מתחת לגג המקורה, ולנסות לדמיין בלבד איזה קור שורר בחוץ כשבפנים חמים ונעים.
  • חתונה באולם אירועים היא רשמית יותר, יוקרתית ומרשימה. המתחם הסגור מעניק תחושת הדר לבאים בו, והוא הדרך המסורתית והמקובלת ביותר לערוך אירועים מיוחדים.

גן אירועים הרמוניה בגן

 

לסיכום, נראה כי גם לגן האירועים וגם לאולם השמחות יש יתרונות רבים. בדקו את התנאים של האירוע שלכם, היעזרו במעלות הרשומות בכתבה הזו, ותוכלו לערוך שיקול דעת נבון ולבחור את המקום שיהפוך את האירוע שלכם לערב בלתי נשכח.