הובלות סטודנטים תל אביב יפו
הובלות במחיר גמיש לסטודנטים

גם סטודנטים עוברים דירה, ואצלם לעתים זה יכול להיות אפילו לא פחות מורכב, אם הם אינם בני עשרים ומשהו. בכל מקרה, נהוג לחשוב כי כל מקרה של הובלות סטודנטים בל אביב הוא הובלה של דירה מעוטת מטלטלין ותכולה, ולא תמיד זה כך. בתקופה שבה אנשים חוזרים ללמוד בכל מיני גילים, העברות דירה יכולות להיות מלאות ולא חלקיות כמו שסטודנטים בתחילת דרכם העצמאית רגילים אליהן. אם כי יש להודות שכאשר מדברים על סטודנטים מדברים על אנשים שעוברים דירה פעמים רבות, לא תמיד בסוף השנה כמו בעלי משפחות והם הרבה יותר ניידים מבחינת התכיפות. כלומר, אם נהוג לחשוב שתקופות המבחנים הן אלה שמאפיינות אותם בקבלת החלטות מעבר, הרי שהיום מה שמשפיע עליהם זה מציאת דירה הולמת ובעלי דירה הוגנים, וכתוצאה מכך גם המעבר שלהם נגזר. אם אינם מוצאים דירה כזאת הם עשויים למצוא את עצמם נזקקים לשירותי הובלות סטודנטים בתל אביב כמה פעמים בשנה.

הובלות ומחירים לסטודנטים

סטודנטים רבים אינם נוהגים לקנות ריהוט לעצמם משום שמדובר מבחינתם בבזבוז כסף, עד שיתחילו לעבוד באמת, להרוויח כמו שצריך ולקנות מה שהם אוהבים באמת. אלא אם כן הם מצליחים להרוויח את הכסף שנחוץ להם ויותר מכך, או שהם בעלי חוש אופנתי ורוצים ליהנות מריהוט מותאם לטעמם, או שהם זקוקים לריהוט מיוחד כמו מיטות איכותיות וציוד אחר שנחוץ להם לצורך לימודים ועבודה. משום כך, הובלות סטודנטים בתל אביב נוטות להיות זולות יותר בדרך כלל, כך שהם יכולים לשלם רק כמה מאות שקלים על העברת כמה מזוודות וארגזי ספרים וכלים, ובלי רכוש כמעט. המגמה של שכירת דירות מרוהטות שלטת בתל אביב בעיקר לסטודנטים או לצעירים בגיל כזה, ולכן נדיר שמובילים גם ריהוט מדירה לדירה. זה מוזיל מאוד את עלויות ההובלות בכל עונה, גם בקיץ שנחשב בדרך כלל ליקר מאוד לכולם. הביקוש של העברות בין עונות המבחנים גדול ואולי שם יהיה איזשהו קריטריון שייקר הובלות, אבל עדיין כמות הרכוש שלהם קטנה משמעותית. זה יכול להיות אפילו אצל סטודנטים בעלי משפחות שלהם יש רכוש בסיסי אבל גם להם המחירים זולים בדרך כלל בגלל תכולה מעטה.

אזור גיאוגרפי מצומצם

תל אביב

המאפיין העיקרי הנוסף של הובלות סטודנטים בתל אביב הוא המיקום הגיאוגרפי שבו הם בוחרים לשכור דירות. ברוב המקרים מדובר באחד מהשניים – או מיקום קרוב למוסדות להשכלה הגבוהה כמו אוניברסיטת תל אביב או אוניברסיטת בר אילן, מכללות כמו שנקר ודומות לה. המקום האחר שבו הם אוהבים לחיות הוא מקומות זולים כמו דרום העיר משום ששם מתרכזים יותר אנשים בגילם עם חיי תרבות תוססים יותר שמתאימים להם. כמו כן, נהוג לחשוב שדרום העיר זולה יותר ולכן רוב התנועה של הובלת דירה לסטודנטים בתל אביב נוטה לכיוון פלורנטין ולב העיר ודרומה, כמו יפו. גם ערים כמו בת ים, חולון ופתח תקווה מתאימות להם מכאן נובע שהמחיר יהיה זול יותר בזכות המרחק.

מידע נוסף והמלצות על מובילים

ניתן לקבל מידע בנושא הובלת דירה בפורטל Moverstlv.com. כמו כן קיימת האפשרות לקבל הנחה משמעותית עבור סטודנטים או חיילים \ עובדי מדינה וכדומה.