המלחמה שיש לנו עם יונים היא מלחמה אין סופית. כל הזמן מגיעות יונים לאזורים בלתי הגיוניים בבניין ומנסות להקים שם קן לתפארת ולגידול גוזלים חדשים. יונים מחפשות אזורים שיקנו להם בטחון מחתולי רחוב וחיות אחרות שיכולות לפגוע בגוזלים מצד אחד ומקום מחסה מפני גשמים וסופות מצד שני. לרוב שני המקומות האלה מסתכמים במסתרוי כביסה.

הרחקת יונים ממסתורי כביסה בצודה יעילה

הרחקת יוניםכיום, מדבירים רבים, מתמחים בתחום של הרחקת יונים ועושים את כל שנדרש כדי להרחיק את היונים מכל המקומות שהן פולשות מצד אחד ולגרום להן לא לזחור מצד שני. ישנם כמה צורות להעלים יונים ולהרחיק אותם ממסורי כביסה ומקומות אחרים בהן הן מקננות בבית.

  • הדרך הפשוטה ביותר היא לשים בובות דחלילים  של יונים. ידוע כי יונים ברגע שהן משתלטות על מקום, יונים אחרות לא מגיעות לשם, זאת סוג של הכרזה על "זה המקום שלי". לכן יש סיכוי שאם נשים יונים על עדן החלון, זה יבריח יונים אחרות
  • דרך שניה היא באמצעות דיסקים. מסתבר שיונים מפחדות מהשתקפות ומקרני שמש חזקות, דיסקים עושים בדיוק את זה.
  • דרך שלישית ויותר יעילה לטיפול של הרחקת יונים ממסתורי כביסה היא קוצים. השמת קוצים במסתורי הכביסה גורמת ליונים חוסר אפשרות לעמוד על עדן החלון ולכן חוסר אפשרות גם לקונן קן. כך הן מבינות שזה לא המקום בשבילן וממשיכות לחפש במקום אחר איפה להקים קן.

על מנת לבצע הרחקת יונים ממסתורי כביסה בצורה יעילה יש להזמין חברת הדברה ומדבירים אשר מבינים את התחום לעומק, מכירים את התנהגות היונים בצורה יעילה ומנוסים בתחום זה כמה שנים.

הנה פרסומת של בעל מקצוע מגניב ביותר !! מומלץ להזמין הביתה את אבי קישטה ממחה לסילוק יונים!, יש עליו גם ביקורות מעולות ניתן לחפש ברשת המלצות

(אבי קישטה – הפרסומת היא קומית ולא של בעל מקצוע אמיתי)

טיפול ביוניםחשוב לציין כי יונים מעבירות מחלות רבות איתן. גם הלשלשת שלהן מאוד מסוכנת לבריאות האדם ובמיוחד עבור ילדים קטנים. אם יש לכם על אחד החלונות בבית יונים שמתחילות להקים קן ולהשתקע חשוב מאוד להיפטר מהן בהקדם האפשרי, להזמין בעל מקצוע שיעשה את עבודת הרחקת יונים בצורה טובה עבור הבריאות שלכם ועבור הזיהום הגדול יותר בהמשך הדרך.