רכב שעבר תאונה משמעותית הוא רכב שעלולים להוריד אותו מהכביש, ההליך הוא שרכב כזה מועבר למעבדה מורשית מטעם משרד הרישוי לבדיקת רכב, והיה, אם הרכב עומד בתנאים המוגדרים, והוא יוכל לחזור לכביש לאחר ביצוע אי אילו פעולות, הוא אכן יוחזר. אך אם הוא נפגע ברמה כזו שאינה מאפשרת לו עוד לחזור לנסיעה, הוא יורד מהכביש. במקרה כזה תבוטל תעודת הרישוי של הרכב, ולא תהיה עוד אפשרות לנהוג בו כלל וכלל. במקרים כאלו מחפשים מקום יעד שיקבל את הרכב אליו. כי מה עושים ברכב לאחר שהוא נעשה כאבן שאין הופכין? רכב שאי אפשר להתניע אותו ולשעוט אתו בדרכים שווה משהו?

לקוח רכבים לפירוק
שירות גרירת רכב לפירוק מבית הלקוח | תמונה

יש לו שווי כלשהו

אמנם את ערכו האמתי והעיקרי היא איבד, אך שווי כלשהו יש לו, מכיוון שגם אם הוא אינו כלי תחבורה שימושי עוד, הוא עודנו כלי. ומשכך ניתן להפיק ממנו תועלת. התועלת המרכזית מרכב כזה הוא שימוש בחלקי הרכב התקינים כגון מצברים או גלגלים\מראות וכדומה. ואכן אם אתם נמצאים בסיטואציה כזו ואתם מחפשים לבצע פינוי מכוניות לפירוק במחוז הצפון, תוכלו לעשות זאת באמצעות מגרשי גרוטאות של מכוניות לפירוק. תוכלו למצוא גם סוחרים שעוסקים בתחום פירוק הרכב. הללו מקבלים לידיהם כלי רכב שתעודת הרישוי שלו בוטלה בגין סיבות אלו ואחרות, והם מתייחסים לרכב כאל כלי המיועד לפירוק ולניצול מקסימלי. זו השליחות האחרונה של הרכב…

מה עושים במכונית?

אז אם אתם אכן מעוניינים למכור את המכונית שלכם ולבצע פינוי מכוניות לפירוק בצפון, עליכם לפנות למי שמפרסם את עצמו כקונה רכבים לפירוק, לספר לו על הרכב שלכם – שם היצרן, המודל, שנת ייצור וסיבת ההורדה מהכביש. הוא ינקוב בסכום בו הוא מעוניין לקנות את הרכב מכם. אם הסכום נראה לכם הוגן ומתאים לשוויו של הרכב, מה טוב. אך אם נראה לכם שתוכלו להרוויח יותר, כדאי לכם לנסות לקבל הצעות מחיר נוספות. ייתכן כי הסכום יחזור על עצמו פחות או יותר, ויכול להיות שתגלו פערי מחירים. אז יהיה עליכם לבחור את האפשרות המשתלמת והכדאית ביותר עבורכם. כך תוכלו למכור את הרכב הישן שלכם לכל המרבה במחיר.

ערך של מכוניות

לא לכל מכונית ישנה יש את אותו ערך. יש מכוניות ישנות ששוות כמה מאות שקלים ותו לא, לעומת מכוניות אחרות ששווים מגיע לכמה אלפי שקלים אף לאחר שהם חסרות תעודת רישוי. הפרש זה נובע בגין שמושיות צפויה ברכב ובחלקיו לאחר פירוק. לדוגמה, כאשר מדובר על רכב מסוג מאזדה מסתבר כי המחיר שניתן לקבל על הרכב הוא גבוה יחסית, מכיוון שיש ביקוש משמעותי בשוק לחלקי חילוף לרכבים אלו. גם לאחר הוצאת החלקים בעלי הערך, אלו שניתן לעשות בהם שימוש בתיקון של רכבים, נותרו שרידים מהרכב. חלקי המתכת הללו גם הם שווים משהו. בשיירי מתכות אלו ניתן לבצע מיחזור למטרות ייצור בתעשייה.

פירוק מכוניות
פירוק מכוניות – אז למכונית הזאת אין כל כך ערך, אך כמה שקלים למכירה לברזל עדיף מכלום!

תושבי הצפון ? מעוניינים למכור את הרכב לפירוק?

לפרטים נוספים בקרו באתרים הבאים:

נתנאל קונה רכבים לפירוק – https://xn--5dbikbhbil3d6aeafv.co.il , או התקשרו 0549016315

אתר קונה רכבים – http://xn--5dbfcsioq8cm.com , או התקשרו: 072-3341127

אתר רכב לפירוק – ע..ש. – https://www.xn--5dbilgg2cxabf.com , או התקשרו: 050-902-0578

צרו קשר עוד היום וגרר מקצועי יגיע אליכם על מנת לפנות את רכבכם לפירוק.

עלו והצליחו!

גלריה מגרש של כלי רכב לפירוקעדכון: בקרו בקישור קונה מכוניות לפירוק בחיפה למחפשים פתרון מהיר עוד היום ,מכירת רכב לפירוק במזומן כאן ועכשיו!

רכבים לפירוק חיפה והקריות
קניית רכבים לפירוק חיפה והקריות