הרמת רכב לקראת פירוקמה אתה צריך לעשות כאשר המכונית שלך כבר לא כשירה לנסיעה? אולי עברת תאונה מצערת, או אולי אתה מנסה לנצל כל יום עם הרכב שלך לאורך שנה 20 + ? השנה שלך והיום האחרון שלה פשוט הגיע. אפשרות אחת פופולרית לסילוק של הרכב שלך היא מחזור רכבים לפירוק שאומרת גרירה של הרכב למגרש.

מחזור \מכירת רכבים לפירוק הוא אחת מתוכניות המיחזור העתיקות ביותר בעולם. אנשי מתחום פירוק מכוניות במשך עשרות שנים מוכרים כל רכב לפירוק , מקלפים את המעטפת של הרכב, מפרידים בין החלקים של המכונית , קליפת הרכב , פלדה, פלסטיקים מפרקים פשוט הכל ומבצעים פירוק רכבים בצורה תקינה.

המקום הראשון שישמחו לקבל את הרכבים הישנים שלכם הוא בדרך כלל מגרש גרוטאות רכבים לפירוק סוחרי רכבים וחלפים. כאן כלי הרכב לפעמים פשוט מקוטלגים ומאוחסנים . כשהם יושבים בחצר האחורית, כלי הרכב ממתינים ללקוח העתידי במידה והוא זקוק למראות או סוגי דלתות מיוחדות שקשה מאוד להסיג בצורה הרגילה דרך יבוא או קניה מחנויות הבלעדיות. המחיר הוא בד"כ הרבה יותר זול אצל סוחר מכוניות לפירוק ביחס לסחורה בשוק הרכבים.

המטרה של המחזור היא עזרה ושימוש חוזר בחלקים ישנים והצעד השני הוא מחזור ממוקד של נוזלים כתוצאה משליחת המכונית לפירוק , רב הנוזלים במכונית הם רעילים לסביבה ולכן עליו להיות מנוקז בצורה מקצועית. נוזלים כמו בנזין , בלמים, הגה, שמשות קדמיות , נוזל שמשות, מצברים בדרך כלל מוסרים מכלי הרכב בטרם עוברים למגרש של קונה רכבים לפירוק לשלב הבא.

בהתאם לסוג של מגרש גרוטאות שעושים בוא את פעילות המיחזור , ישנם שלבים מרכזיים באופי הפעולה , ביקורת ובדיקה אישית של הרכב בטרם תהליך פירוק רכבים, ניקוז נוזלים מכלי רכב, ריסוק המעטפת של הרכב ולפעמים אפילו גריסת המתכת של רכב. המתכת המרוסקת או סוגי עץ מגורר נמכרים ישירות למפעלי תעשייה. פלסטיקה מכלי הרכב,כל נוזלים הניתנים למחזור, חלקים, הסוללות הטעונות והצמיגים הם מאוחסנים במגרש גרוטאות של רכבים לפירוק למכירה חוזרת.

זיהום סביבתי הוא דאגה אמיתית מאוד עבור עסקי מחזור מכוניות. יש חומרים רעילים רבים בתוך בכל כלי רכב. האוויר, המים והקרקע יזוהמו בצורה בלתי רגילה כאשר יהיה מפגש בין החומרים. אחסון לא נכון של סוללות \ מצברים ונוזלים יכול לגרום לבעיות בצורה ישירה על סביבה.

רכב גם מכיל חומרים רעילים אחרים כמו אזבסט, עופרת וכספית. טיפול נכון של חומרים אלו הוא חובה , טיפול לא נכון הוא מסוכן לאיכות הסביבה ולאוויר שאנחנו נושמים.

כאשר הרכב שהגיע לסוף חייו אנחנו מודעים לעובדה שזה יכול להיות ממוחזר וחלקיו ישלחו לשימוש עתידי או ימוחזרו להגנת הסביבה של כולנו.

שירותים מומלצים לפי ערים:

עומר ברוך קנייה של רכבים לפירוק במחוז תל אביב >

פירוק רכבים מודיעין >>

קונה רכב לפירוק בנתניה >

מכוניות לפירוק ברחובות >>

אז איך מוכרים את מכוניות לפירוק בדיוק?

כיום בעולם האונליין הרבה יותר נוח לבצע מכירת רכב לפירוק ,כל שעליכם לחפש הוא אנשים מקצועיים העוסקים בתחום קונה רכבים לפירוק ולברר מהו התהליך מרגע המכירה ועד סיום התהליך שבו הרכב עובד לשימוש אחר\מחזור.

תוכלו להעזר בסוחרים בשוק החופשי  \ קונה רכבים לפירוק המפורסמים באינטרנט בסגנון הזה:

פרסומת רכבים לפירוק

פרסום חברת מכוניות לפירוק מודעה לדוגמא 2

דוגמא למחירון פירוק מכונית:

מחירון פירוק מכוניות

ומה עושים אם יש לכם רכב ממש, אבל ממש ישן  המוגדר כרכב אספנות ? כיום יש פורום פעיל מאוד בתחום רכבי אספנות , תוכלו למכור ,להציע או לשאול שאלות בדף פורום אספנות ואולי תתחרטו למכור את רכבכם כלל 😀